Seznam masáží

Praha Smíchov

Klasická masáž

Profesionální hmatová masáž na záda a šíji, která odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení svalstva. Pomáhá při regeneraci organismu a odstraňuje bolest nebo snižuje únavu.

Cena: 45-60 min 890 Kč

Hloubková terapeutická masáž

Mírně bolestivý druh masáže, který je vysoce účinný při detoxikaci těla, svalových křečích či bolestech. Kombinace klasické masáže a nepřímé lymfodrenáže.

Cena: 40-60 min 890 Kč

Detoxikační masáž

Kombinace klasické a lymfatické masáže s prvky hloubkové masáže.

Cena: 60 min 890 Kč

Aroma-terapeutická masáž

Kombinace klasické masáže, vonných olejů a Reiki.

Cena: 45-60 min, 1.100 Kč

Japonská masáž hlavy

Tradiční masáž stará tisíce let, která pomáhá při nespavosti, dlouhodobých bolestech hlavy, kloubů či k odstranění psychického napětí.

Cena: 35 min, 690 Kč

Anticelulitidní masáž

Vysoce účinný ale mírně bolestivý druh masáže proti celulitidě. Dle stavu klienta se můžou použít i baňky, které mohou urychlit účinek a výsledek vyhlazení.

Cena: 40 min 790 Kč

Baňkování

Tisíce let stará čínská technika, která pomáhá odstranit bolest páteře i pohybového aparátu a ovlivňuje také správnou funkci vnitřních orgánů. Při využití této metody se docílí vysokého prokrvení masírované tkáně. Úleva se může dostavit již po jednom zákroku.

Cena: 40 min 790 Kč | Balíček 5: 3.400 Kč

Císařská masáž

Dvouhodinová relaxační masáž pro celé tělo. Obsahuje reflexní masáž chodidel, klasickou hloubkovou masáž, japonskou masáž hlavy i aroma terapii.

Cena: 120 min 1790.- Kč

Liftingová masáž obličeje

Nová neinvazivní masážní metoda, jejíž cílem vyhlazení obličeje s ihned viditelným účinkem.

Cena: 30 min 690 Kč

Reflexní masáž chodidel

Stará metoda zaměřující se na jednotlivé body chodidla, která podporuje regeneraci orgánů a napomáhá k odstranění bolesti.

Cena: 45 min 790 Kč | 60min 890,-